PROJEKTUJEME

Základem každého projektu je projektová příprava. Provedeme Vás labyrintem jednotlivých kroků, které musíte absolvovat před tím, než začnete projekt realizovat. Pomůžeme Vám přenést Vaše sny na papír a získat všechna potřebná povolení a třeba i finance.

Při přípravě projektů na snížení energetické náročnosti Vám prostřednictvím úzce specializovaného týmu vyhotovíme dokumentaci, energetický audit, rozpočet. Podáme za Vás žádost k patřičnému správci dotačních titulů. Provedeme Vás procesem schvalování dotací až k jejímu získání. Na základě námi zhotovené zadávací dokumentace pro Vás připravíme výběrové řízení na zhotovitele celé akce.
Prohlédněte si některé z našich projektů.

REALIZUJEME

Realizace úspor energií na klíč – by mohlo znít naše motto. My jsme ti, co dokáží Vaše myšlenky zhmotnit. Aktivně se účastníme výběrových řízení a náš tým oborníků dokáže v předepsaném čase splnit i ty nejtěžší úkoly spjaté s řádným provedením stavby, zateplení  či novostavby. Za nás vypovídají  reference úspěšně provedených staveb za celé existenční období.
Prohlédněte si některé z našich realizací.

NÁKLADNÍ DOPRAVA

Stavební činnost je spjatá s dopravou. Jsme téměř naprosto soběstační v nákladní dopravě. Disponujeme dvěma nákladními vozidly, které se dají využít jak pro vlastní činnost, tak i pro potřeby jednotlivců na případnou dopravu suti, štěrků, písků, dřeva, štěpky, bioodpadu, ale i palet se stavebním materiálem včetně naložení a složení hydraulickou rukou, a to i v těžce přístupném terénu.

© SONET Building s.r.o.| Ochrana osobních údajů | WebDesign