O naší společnosti

Od doby svého vzniku v lednu 2009 si klademe za cíl v maximální míře pomoci při řešení stavebních záměrů našich klientů. Tým spolupracovníků nabízí komplexní služby především v oblasti bytových, občanských, ale i průmyslových staveb.

Poradíme si i s náročnými požadavky na získání dotačních titulů jak z fondů Evropské unie, tak i z národních programů a grantů. Naší specializací jsou dotace na zateplení či podporované bydlení. Nová zelená úsporám je program, jehož jsme zpracovatelé i odborní dodavatelé.

Poskytujeme Vám na svou práci záruku. Jsme pojištěni jak  v rámci autorizace ČKAIT, tak i pro vznik škody třetím osobám. Ceny jsou smluvní a příznivé Od roku 2011 jsme členem Hospodářské komory České republiky.

Tvůrčí přístup

Před unifikovanými postupy řešení dáváme přednost individuálnímu tvůrčímu přístupu, originalitě architektonických návrhů. Respektujeme samozřejmě přání, finanční možnosti a představy našich zákazníků. Máme zkušenosti s řešením rodinných i bytových domů, ale i staveb občanské vybavenosti měst.

Našimi zákazníky jsou obyčejní lidé, podnikatelé, společnosti, ale i města, obce a kraje. Pro každého nalezneme řešení na míru jak v projektové přípravě, tak při realizaci jejich záměrů. Individuální přístup je základem. 


Kvalita naší práce se zaměřením na nové energeticky i finančně nenáročné materiály a technologie je pro nás samozřejmostí. Specializujeme se na snižování spotřeb energií.

Alternativní zdroje energií  jsou pro nás velkou výzvou a pro Vás budoucností.

© SONET Building s.r.o.| Ochrana osobních údajů | WebDesign